Har du spørsmål? Ta kontakt med oss :-)

Har du spørsmål om kommende kurs? Finner du ikke kurset du leter etter på kursplanen vår? Ønsker du et individuelt tilpasset opplegg for din hund? Er dere en vennegjeng som ønsker et kurs spesielt tilpasset deres ønsker og behov?

Ta kontakt med oss dersom du lurer på noe, vi vil gjøre vårt beste for å kunne hjelpe deg! :-) 

CATCH Hundetrening har avdelinger flere steder i Norge og Danmark. Finner du ikke kurs i ditt nærområde? Ta kontakt med oss, de fleste av våre instruktører kan leies inn slik at du kan få kurset du ønsker der du bor.

Dersom du forsøker å komme i kontakt med oss på telefon men ikke får svar, send en sms eller e-post, så svarer vi så fort vi har mulighet! :-)

Instruktør Avdeling  Telefon E-post
Camilla Lien Asker & Bærum, Hønefoss +47 99532801 camilla@catchhund.no
Ellen K. Bahr Asker & Bærum + 47 48260176 ellen@catchhund.no
Christine Sørsveen Hønefoss +47 99448796 christine@catchhund.no
Sunniva Rasch Asker & Bærum, Namsos, Danmark +47 41763381 sunniva@catchhund.no
Ane Andersen Follo & Moss +47 93200220
ane@catchhund.no
Frode Sjovatsen Haugaland +47 90882080 frode@catchhund.no
Éloïse Willems Stavanger +47 90715693 eloise@catchhund.no
Kjersti Johansen Drammen +47 99390262 kjersti@catchhund.no
Mette B. Evensen Oslo +47 40872007 mette@catchhund.no
Heidi Jorem Sollien Eiker & Modum +47 40041646 heidi@catchhund.no
Majbritt Schunck Danmark - Sjælland   majbritt@catchhund.dk